נעים מאוד, אנחנו אגודת הידידים והידידות של איגי - ארגון הנוער הגאה

מה אנחנו עושים?

אגודת הידידים והידידות של איגי הוקמה במטרה לתמוך בפרויקטים החינוכיים של איגי- ארגון הנוער הגאה, ובעיקר בפרויקטים אשר מעודדים מתן שוויון הזדמנויות לנוער וצעירים להט"בים ברחבי הארץ, בדגש על הפריפריה הגאוגרפית או/ו החברתית. בנוסף אגודת הידידים והידידות תעודד תכנים אשר יעסקו בקידום חברה שוויונית ודמוקרטית יותר.  

במה אנחנו מאמינים?

אגודת הידידים והידידות של איגי שמה לעצמה כחזון לקדם חברה ישראלית שוויונית ופלורליסטית יותר- דרך מתן שוויון הזדמנויות בחינוך ושילוב נוער וצעירים להט"בים בחברה הישראלית. חברות וחברי האגודה מוזמנים לאורך השנה להיות חלק משפיע בקידום התכניות החינוכיות של העמותה, חברי וחברות האגודה יהיו להט"בים והטרו-סקסואליים, מובילי דעה והשפעה- אשר מזדהים עם מטרותיה ברמה האישית. התרומה לאגודה מוכרת לצורכי מס הכנסה. 

צילום: גיא דניאלי

אנו מזמינים אותך להיות חלק מהשינוי. מטרת ארגון הידידים והידידות של איגי- גיוס כספים קבועים ליצירת פעילות שוטפת רציפה חיזוק תדמית והכרות עם איגי- ארגון הנוער הגאה בקרב חוגים נוספים בארץ ובחו"ל. אחת לרבעון נתאסף יחד, ידידות וידידי איגי, לשמוע ולהתעדכן על פעילותה ואתגרי העמותה, ועל יעדים חדשים שעומדים על הפרק לנו כקהילה וכשותפות ושותפים לדרך.

חברי וחברות ועד המועצה

אלון מוליאן
יו"ר משותף

בעלים ומנכ"ל של משרד הפרסום TWISTED

אייל דולב
יו"ר משותף

סא"ל (מיל), מנכ"ל דולב ייעוץ ומחקר היסטורי

אסף טורז סולטן
מייסד

מנכ"ל ובעלים של חברת הפקות אירועים בארץ ובעולם

מיכל שרייבר
מייסדת

מנכ״ל ומייסדת משרד הדיגיטל Web Done, בעלת פודקאסט השיווק הדיגיטלי של רדיו תל אביב Feed Me. מרצה באקדמיה ובגופים מסחריים בארץ ובעולם, מתמחה בניהול משברים והזדמנויות ברשת וזוכת פרס SMLA מבית הספר לעסקים של וורטון.

ניר אילון
מייסד

ניר אילון, מנהל את הפעילות המסחרית של Apple בישראל, משקיע ויזם. לפני הצטרפותו לאפל, ב-2012, ניהל את האסטרטגיה של קבוצת Virgin Media בבריטניה. סיים בהצטיינות תואר שני במנהל עסקים ב-Kellogg, שיקאגו. ניר נשוי ואב לאמה ולאדם. בזמנו החופשי (המצטמצם) הוא אוהב לטייל, לשחות, או לצפות בבינג׳ בסידרה טובה.

ניר צדיקריו
מייסד

נולד ב-14 באפריל 1975 בתל אביב.

מעצב דיגיטל, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים. מייסד שותף ומנהל אתר ואפליקציות אטרף.

עו"ד ויקטוריה גלפנד
מייסדת

עורכת דין, בוגרת אוניברסיטת ת"א, בעלת משרד מוביל בנושאים של פונדקאות, מיסוד המשפחה וזכויות להט"ב. חברה באיגודים משפטיים בינלאומיים בתחומי אימוץ ופריון. נשואה ואם לשני בנים, ודודה של כבוד לכמה מאות ילדים שהגיעו לעולם או אל הוריהם בסיוע משפטי של משרדה.

no one can make you feel inferior without your consent. אני מאמינה שרבים מבני הנוער מרגישים נחותים בתקופה הלא-ודאית שהם חווים סביב היציאה מהארון, ואיגי בין היתר מספק להם מקום של העצמה כדי שיוכלו להיות גאים בכבוד.

אייל מאייר
מייסד

נולד ב12 בספטמבר 1977 בתל אביב. 

אייל מנהל החדשנות של מרצדס בנץ בישראל, משקיע, יזם. נשוי, אב לתאומים, ומגדל שני כלבים. סיים בהצטיינות תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק  ובעל תואר שני מבית ספר שטרן למנהל עסקים ב-NYU. 

שי פוגל
מייסד

נולד ב 19 במאי 1985 ברחובות. עובד ב Mindspace כחלק מהצוות המוביל של ההתרחבות הגלובלית של החברה ובימים אלה אחראי על פתיחת הפעילות של החברה בוורשה. שי היה חלק מסטארטאפ בתחום ה ad-tech והוביל את החברה למכירות של מעל מליון וחצי דולר בשנת הפעילות הראשונה. כיום שי יושב בשתי וועדות מייצעות לסטארטאפים ומלווה סטרטאפים נוספים באסרטגיית השיווק שלהם. בשנת 2018, שי יתחתן עם בן זוגו מזה שמונה שנים, נדב. 

מעין פרוינד
מייסד

מנכ"ל ובעלים של סוכנות המיתוג Awesome Tel Aviv.